• Türkçe
  • English
  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
ARA
Ticaret Borsası Anadolu Lisesi'nde Mezuniyet Coşkusu
Ticaret Borsası Anadolu Lisesi'nde Mezuniyet Coşkusu11 Haziran 2024 Salı

Manisa Ticaret Borsası Anadolu lisesi 10. Dönem mezunlarını verdi.

Manisa Ticaret Borsası Anadolu Lisesi 2023-2024 eğitim ve öğretim yılı mezuniyet programı Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Ferdi Zeyrek ve Manisa Ticaret Borsası Başkanı Sadık Özkasap’ın katılımıyla gerçekleştirildi.  Törende 170 öğrenci mezuniyet coşkusu yaşadı.

Manisa Ticaret Borsası Anadolu Lisesi  bahçesinde gerçekleştirilen programa öğrenci aileleri yoğun il gösterdi. Törende konuşan Manisa Ticaret Borsası Başkanı Sadık Özkasap, ‘’Bugün burada lise mezuniyetimizin heyecanını yaşıyoruz. Hepimiz, özellikle siz kıymetli öğrencilerimiziz için bu mezuniyet, yeni bir heyecanın başlangıcı,  yeni umutların habercisi olacak. Bu nedenle burada bulunmanın mutluluğunu ve gurunu yaşıyorum. Bundan sonraki süreçte tüm hayallerinizin gerçekleşmesini temenni ederek, üniversite yolculuğunda tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum’’ diye konuştu.

Törende Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Ferdi Zeyrek te öğrencilere seslenerek, Gazi Mustafa Kemal’in aydınlık geleceği olarak ifade ettiği öğrencilere üniversite yolculuğunda başarılar diledi. Konuşmaların ardından öğrencilere mezuniyet belgeleri, Büyükşehir Belediye Başkanı Ferdi Zeyrek,  Manisa Ticaret Borsası Başkanı Sadık Özkasap ve programa katılan protokol üyeleri tarafından veridi.

Tören renkli görüntülere sahne olurken, öğrenciler ve aileleri Büyükşehir Belediye Başkanı Ferdi Zeyrek ve Manisa Ticaret Borsası Başkanı Sadık Özkasap ile fotoğraf  çektirerek günün anısını ölümsüzleştirdiler.